Odvoz otpady Turanj 207 Turanj

Trenutno čeka odgovor, Čistoća, Zadar mora odgovoriti brzo i uobičajeno ne kasnije od (detalji).

Za: Čistoća, Zadar

Postovani. Na mjestu odlaganja kanti djelatnici nisu isprsznili one koje na sebi nemaju naljepnicu, nisu odvezli vrece s plastikom ni kartone koji su bili pored. Ljudi koji su to ostavili inace nisu iz Hrvatske i vrstili su se kuci. Sada sve to smece stoji nasred magistrale i prvo su sto se vidi kad se ulazi u mjesto. Molim vas da se to ukloni, a susjede cemo obavijestiti da ubuduce ne iznose neobiljezene kante i ne ostavljaju nista van njih. Unaprijed hvala.

S poštovanjem,Martina Jurkovac